Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://promno-stacja.nieruchomosci-online.pl/nowy-dom,promno-park/26380977.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://promno-stacja.nieruchomosci-online.pl/nowy-dom,promno-park/26380977.html
https://promno-stacja.nieruchomosci-online.pl/nowy-dom,promno-park/26380977.html

Udostępnij

Zdjęcie

Nowy dom ul. Rzepichy

Rzepichy, Promno-Stacja, wielkopolskie

  • 898 013 zł
  • 102,63 m²
  • 8 750 zł/m²

Promno Development

Skontaktuj się

Nowy dom ul. Rzepichy

Rzepichy, Promno-Stacja, wielkopolskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

898 013 zł

102,63 m²

8 750 zł/m²

Nowy dom ul. Rzepichy

Inwestycja: Promno Park

Zaktualizowane: 10 maja 2026

898 013 zł 102,63 m² 8 750 zł/m²

Stan inwestycji:
zrealizowana
Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

-

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: nowy dom na sprzedaż
  • Cena: 898 013 zł (8 750 zł/m²)
  • Termin realizacji: I kwartał 2026, zrealizowana
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka domu 102,63 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek (152,8 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła
  • Miejsce/a postojowe: na podjeździe (12 miejsc)
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: PROMNO DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: 26

Lokalizacja

  • Inwestycja: Promno Park
  • Adres: Rzepichy, Promno-Stacja, wielkopolskie
  • Otoczenie: teren wiejski, obrzeża miasta, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw
  • W pobliżu restauracja, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, plac zabaw, sklep spożywczy, las, jezioro

Opis nieruchomości

Oferujemy 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka, mieszczący (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Promno Park

Inwestycja realizowana przez:

PROMNO DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Promno Development

Czorsztyńska 5

Poznań 60-474

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Dom24 88,47 m² 8 600 zł/m² 4 760 842 zł
Dom
760 842 zł 88,47 m²
8 600 zł/m² 4 pok.
24

Dom20 88,47 m² 8 300 zł/m² 4 734 301 zł
Dom
734 301 zł 88,47 m²
8 300 zł/m² 4 pok.
20

DomWirtualna wizyta36 102,63 m² 8 750 zł/m² 4 898 013 zł
DomWirtualna wizyta
898 013 zł 102,63 m²
8 750 zł/m² 4 pok.
36

Dom38 88,47 m² 8 800 zł/m² 4 778 536 zł
Dom
778 536 zł 88,47 m²
8 800 zł/m² 4 pok.
38

Dom37 102,63 m² 8 750 zł/m² 4 898 013 zł
Dom
898 013 zł 102,63 m²
8 750 zł/m² 4 pok.
37

Dom35 88,47 m² 8 800 zł/m² 4 778 536 zł
Dom
778 536 zł 88,47 m²
8 800 zł/m² 4 pok.
35

Dom31 102,63 m² 8 600 zł/m² 4 882 618 zł
Dom
882 618 zł 102,63 m²
8 600 zł/m² 4 pok.
31

Dom30 102,63 m² 8 600 zł/m² 4 882 618 zł
Dom
882 618 zł 102,63 m²
8 600 zł/m² 4 pok.
30

Dom27 102,63 m² 8 750 zł/m² 4 898 013 zł
Dom
898 013 zł 102,63 m²
8 750 zł/m² 4 pok.
27

Dom22 102,63 m² 8 600 zł/m² 4 882 618 zł
Dom
882 618 zł 102,63 m²
8 600 zł/m² 4 pok.
22

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Promno Park

Zdjęcie

760 842 zł

88,47 m²

8 600 zł/m²

4

Zdjęcie

734 301 zł

88,47 m²

8 300 zł/m²

4

Zdjęcie

Wirtualna wizyta

898 013 zł

102,63 m²

8 750 zł/m²

4

Zdjęcie

778 536 zł

88,47 m²

8 800 zł/m²

4

Zdjęcie

898 013 zł

102,63 m²

8 750 zł/m²

4

Zdjęcie

778 536 zł

88,47 m²

8 800 zł/m²

4

Zdjęcie

882 618 zł

102,63 m²

8 600 zł/m²

4

Zdjęcie

882 618 zł

102,63 m²

8 600 zł/m²

4

Zdjęcie

898 013 zł

102,63 m²

8 750 zł/m²

4

Zdjęcie

882 618 zł

102,63 m²

8 600 zł/m²

4

Promno Development

502 604...

502 604 238

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Promno Development

502 604...

502 604 238

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Promno Development

502 604...

502 604 238

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości